wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Statusy zamówienia

Statusy zamówienia

Status zamówienia to informacja dla kupującego co się dzieje i jakie są postępy w zrealizowaniu zamówienia przez naszą firmę Anawer właściciela tego sklepu internetowego.
Podstawowe statusy zamówienia są:
1 - Zamówienie otrzymane - wysyłane prze skrypt sklepu maila na pocztę kupującego i sprzedającego że dany produkt został sprzedany.
2 - Zamówienie przyjęte do Realizacji (Zamówienie realizowane) - jest to potwierdzenie od nas do kupującego że zrealizujemy zamówienie.
3 - Zamówione Towary Wysłane - informacja do kupującego że wysłaliśmy paczkę.

Po złożeniu zamówienia przez klienta na naszym sklepie jest wysyłany automatycznie przez nasz sklep internetowy wiadomość (mail) na naszą pocztę i na pocztę kupującego  z zamówieniem - status ZAMÓWIENIE OTRZYMANE.
Należy czekać na potwierdzenie z naszej strony czyli na status że ZAMÓWIENIE PRZYJĘTE DO REALIZACJI wtedy kupujący powinien zrobić przelew jeśli wybrał taką formę płatności. Jest to z naszej strony  potwierdzenie że wykonamy zamówienie.
Potem kiedy kupujący otrzyma status zamówienia że ZAMÓWIONE TOWARY WYSŁANE to znaczy że wysłaliśmy paczkę i w następny dzień należy wyglądać na kuriera.
Jeśli paczka jest za pobraniem wtedy należy mieć przygotowane odliczone pieniążki dla kuriera.


Andrzej Płaczek
Firma Anawer
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl