1 » Statusy zamówienia2

Kontakt

 • Firma Anawer
  ul. Świerkowa 31
  42-290 Blachownia, pow. Częstochowski
 • E-mail:sklep@dlaciebieidomu.pl
 • Telefon34 333 62 72
  783 345 985
 • Godziny działania sklepuBiuro pracuje Poniedziałek - piątek w godzinach od 8.00 do 16.00

Statystyka

 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 243059 klientów

Statusy zamówienia

Status zamówienia to informacja dla kupującego co się dzieje i jakie są postępy w zrealizowaniu zamówienia przez naszą firmę Anawer właściciela tego sklepu internetowego.
Podstawowe statusy zamówienia są:
1 - Zamówienie otrzymane - wysyłane prze skrypt sklepu maila na pocztę kupującego i sprzedającego że dany produkt został sprzedany.
2 - Zamówienie przyjęte do Realizacji (Zamówienie realizowane) - jest to potwierdzenie od nas do kupującego że zrealizujemy zamówienie.
3 - Zamówione Towary Wysłane - informacja do kupującego że wysłaliśmy paczkę.

Po złożeniu zamówienia przez klienta na naszym sklepie jest wysyłany automatycznie przez nasz sklep internetowy wiadomość (mail) na naszą pocztę i na pocztę kupującego  z zamówieniem - status ZAMÓWIENIE OTRZYMANE.
Należy czekać na potwierdzenie z naszej strony czyli na status że ZAMÓWIENIE PRZYJĘTE DO REALIZACJI wtedy kupujący powinien zrobić przelew jeśli wybrał taką formę płatności. Jest to z naszej strony  potwierdzenie że wykonamy zamówienie.
Potem kiedy kupujący otrzyma status zamówienia że ZAMÓWIONE TOWARY WYSŁANE to znaczy że wysłaliśmy paczkę i w następny dzień należy wyglądać na kuriera.
Jeśli paczka jest za pobraniem wtedy należy mieć przygotowane odliczone pieniążki dla kuriera.


Andrzej Płaczek
Firma Anawer
Przejdź do strony głównej