Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vhosts/anawer.idhosting.pl/dlaciebieidomu.pl/start.php on line 214
Informacja dla klienta czyli status zamówienia
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Statusy zamówienia

Statusy zamówienia

Status zamówienia to informacja dla kupującego co się dzieje i jakie są postępy w zrealizowaniu zamówienia przez naszą firmę Anawer właściciela tego sklepu internetowego.
Podstawowe statusy zamówienia są:
1 - Zamówienie otrzymane - wysyłane prze skrypt sklepu maila na pocztę kupującego i sprzedającego że dany produkt został sprzedany.
2 - Zamówienie przyjęte do Realizacji (Zamówienie realizowane) - jest to potwierdzenie od nas do kupującego że zrealizujemy zamówienie.
3 - Zamówione Towary Wysłane - informacja do kupującego że wysłaliśmy paczkę.

Po złożeniu zamówienia przez klienta na naszym sklepie jest wysyłany automatycznie przez nasz sklep internetowy wiadomość (mail) na naszą pocztę i na pocztę kupującego  z zamówieniem - status ZAMÓWIENIE OTRZYMANE.
Należy czekać na potwierdzenie z naszej strony czyli na status że ZAMÓWIENIE PRZYJĘTE DO REALIZACJI wtedy kupujący powinien zrobić przelew jeśli wybrał taką formę płatności. Jest to z naszej strony  potwierdzenie że wykonamy zamówienie.
Potem kiedy kupujący otrzyma status zamówienia że ZAMÓWIONE TOWARY WYSŁANE to znaczy że wysłaliśmy paczkę i w następny dzień należy wyglądać na kuriera.
Jeśli paczka jest za pobraniem wtedy należy mieć przygotowane odliczone pieniążki dla kuriera.


Andrzej Płaczek
Firma Anawer
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu