wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

§1 Postanowienia ogólne
1.Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym ANAWER, działający pod adresem http://dlaciebieidomu.pl prowadzony jest przez Firma Anawer Jadwiga Płaczek, z siedzibą przy ul. Świerkowej 31, 42-290 Blachownia, Polska, wpisaną do CEIDG-1 wniosek R001904049/2013 złożony w Urząd Miejski w Blachowni 42-290 Blachownia ul. Sienkiewicza 22  NIP: 573-149-86-32, REGON 152117780.
2.   W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów lub pytań Kupujący może się skontaktować z Właścicielem Sklepu:
-    pod adresem e-mail: biuro@anawer.pl
-    pod numerem telefonu: 34 333 62 72 lub kom. 783345985
-    bądź listownie na adres: Firma ANAWER Jadwiga Płaczek, Ul. Świerkowa 31, 42-290 Blachownia
3.    Przesyłki są dostarczane na terenie Polski
4. Sprzedawca na stronie internetowej Sklepu dokonuje prezentacji produktu. W ramach prezentacji produktu Sprzedawca zamieszcza na stronie internetowej jego zdjęcie, nazwę, oznaczenie producenta, opis, cenę. Prezentacja produktu nie jest ofertą, lecz zaproszeniem do składania ofert.
5.  Cena produktu obejmuje podatek VAT (cena brutto). Cena produktu nie obejmuje kosztów dostawy.
6.  Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski
 
 §2 Wymagania techniczne
1.W celu korzystania z usług świadczonych na podstawie niniejszego regulaminu Kupujący powinien mieć aktywny adres e-mail, a sprzęt teleinformatyczny, z którego korzysta, powinien mieć   połączenie z siecią Internet (łącze co najmniej: 1Mbit/S i spełniać co najmniej następujące wymagania techniczne: prawidłowo zainstalowana aktualna przeglądarka Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, włączona obsługa Java Script).

§3 Usługi świadczone drogą elektroniczną
1.Wysłanie zamówienia do Sklepu jest równoznaczne z ostatecznym potwierdzeniem zamówienia. Klient składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem. 
2.Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. 
3.Zamówienia można składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu na sklepie internetowym www.dlaciebieidomu.pl . Zakupy można dokonać poprzez rejestrację w sklepie (szczególnie przydatne dla klientów planujących powtórne zakupy) lub bez rejestracji (jako jednorazowy zakup). 
4.Na wszystkie zamówione towary Sprzedający wystawia dowód zakupu – paragon lub fakturę.
5.Obsługa sklepu zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z Klientem przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w celu weryfikacji informacji umieszczonych przez Klienta w zamówieniu.
6.Dokładamy wszelkich starań aby  kupujący był zadowolony z zakupu. 
7.Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Oferta sklepu jest na bieżąco zmieniana i aktualizowana.

§4 Formy płatności
1.Zapłata przed wysyłką - wpłata na konto sklepu www.dlaciebieidomu.pl przed wysyłką.
W tym przypadku Kupujący decyduje sam o wpłacie kwoty za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Ważne jest podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia. Zapłata powinna nastąpić w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy. 
Produkty na zamówienie i na wymiar klienta są tylko przy formie płatności przelew i są dopiero szyte po wpłynięciu pieniążków na nasze konto firmowe. Nie realizujemy takich zamówień w formie płatności za pobraniem bo nie ma też zwrotów takich produktów.         
2. Płatność za pobraniem – płatność przy odbiorze do kwoty 250,00zł.
W tym przypadku Kupujący ma możliwość dokonania zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Kupującego zamówienia i wyboru formy płatności. Zapłata powinna nastąpić w dniu dostawy.
 
§5 Dostawa i transport
1.  Paczki wysyłamy firmą kurierską GLS w poniedziałek, wtorek, środa  i czwartek. Paczka powinna dotrzeć w następny dzień, poza sezonem wtorek i czwartek.
2.  Koszt dostawy jest obliczany automatycznie podczas procesu zakupowego. 
3. Cena za transport uzależniona jest od wagi brutto (waga fizyczna lub objętościowa paczki) wybranego towaru (towar wraz z opakowaniem) bądź przedziału wagowego w jakim zmieści się wybrany produkt (w przypadku zakupu więcej niż jednego produktu) i w całości pokrywana jest przez Kupującego.
4.W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera. 

§6 ZWROTY:
1.Towar odsyła Klient na własny koszt oraz dołącza wydrukowany i podpisany protokół zwrotu towaru wraz z załączonym dowodem zakupu (faktura lub paragon).
Tutaj możesz pobrać druk 
Protokół zwrotu

2. Wymiana podkładu na siedzisko lub daszku na inny w innych wymiarach: 
a - Błąd klienta - wymiana produktów w naszych wymiarach na sklepie. Klient zakupił produkt z naszych wymiarów na sklepie i chce wymienić na nasz produkt w innym wymiarze, wtedy przesyła do nas produkt i pokrywa koszty przesyłki a my wysyłamy nowy produkt w innym wymiarze - z naszych produktów w naszych wymiarach na sklepie.
b - Błąd klienta - produkt uszyty na wymiar podany przez klienta (błąd pomiaru klienta) nie przyjmujemy takich zwrotów. Proszę uważnie mierzyć według naszych wskazówek, abyśmy jednakowo mierzyli. Taki produkt jest nam niepotrzebny, bo nie mamy w sprzedaży w takich wymiarach.
c - Nasz błąd - klient otrzymał produkt w innych wymiarach niż zamówił, wtedy szyjemy nowy produkt i my pokrywamy koszty przesyłki. 


§7 Odstąpienie od umowy
1. Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny.
2. W razie odstąpienia od umowy jest ona uważana za niezawartą.
3. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 
4.Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

§7 Postanowienia końcowe
1. Zawartość strony internetowej sklepu www.dlaciebieidomu.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego, należy ją traktować jako zaproszenie do zawarcia umowy. 
2. Opisy produktów i ich zdjęcia pochodzą z bazy danych stanowiącej własność firmy ANAWER
3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

 
Przejdź do strony głównej

Sklep - artykuły ogrodowe

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu