Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vhosts/anawer.idhosting.pl/dlaciebieidomu.pl/start.php on line 214
Sklep internetowy firmy Anawer
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Gwarancja na produkty

Gwarancja na produkty

Gwarancja
Podstawowym okresem na jaki udzielamy gwarancji na produkty naszej firmy jest okres 1 roku.
Zgodnie z obowiązującym prawem przysługuje Państwu możliwość wycofania się z zawartej umowy i zwrot zakupionego drogą wysyłkową towaru w ciągu 14 dni od daty wydania, o ile nie był on używany, nie nosi on śladów użytkowania i znajduje się w oryginalnym opakowaniu pocztą polską. Pieniądze za zwrócony towar odsyłamy przelewem po dostarczeniu do nas zwracanego towaru bez kosztu przesyłki. Towar odsyła Klient na własny koszt oraz dołącza wydrukowany i podpisany protokół zwrotu towaru. Tutaj możesz pobrać druk Protokół zwrotu

W tym okresie w ramach gwarancji należy wypełnić formularz reklamacji, opisać co się stało i przesłać go na  nasz adres e-mail aby otrzymać od nas odpowiedź z informacją jak przesłać wadliwy produkt. Następnie prześlij nam wadliwy produkt z formularzem reklamacyjnym oraz dołącz paragon lub fakturę - do Firmy Anawer ul. Świerkowa 31 42-290 Blachownia.
Poinformuj nas czy interesuje cię wymiana na nowy produkt czy też zwrot pieniążków.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu